Кошик
194 відгуків
Магазин женского белья и одежды
(+38) 066-261-12-71
+380 (66) 261-12-71
+380 (98) 609-43-40

Чоловік грає в комп'ютерні ігри та онлайн-ігри, що робити і як боротися?

Чоловік грає в комп'ютерні ігри та онлайн-ігри, що робити і як боротися?

На сьогоднішній день 6 з 10 жінок скаржаться на те, що чоловік або хлопець постійно грають в комп'ютерні ігри. Зараз це не менш актуальна проблема, ніж алкоголь, наркотики, азартні ігри. Комп'ютерні ігри на сьогоднішній день руйнують чверть сімей. Багато жінок скаржаться, що чоловіки не сплять з ними вночі, не допомагають по будинку, не працюють, витрачають шалені гроші, вкладаючи їх в онлайн ігри, такі як танки або доту, або ж витрачають гроші, купуючи постійно дорогі комп'ютери. Якщо ви втомилися від віртуального чоловіка, вічно сидить за монітором, пора перетворювати його реального! Як же з цим боротися? І чи є рішення цієї проблеми? - Давайте розберемося спочатку знайшовши причину ігор.

Причина № 1: Багато психологів вважають, що якщо чоловік грає, він хоче втекти від реального світу, значить є причина, яка змушує його грати. Це не Ваш випадок. Можливо чоловіка не влаштовує домашня рутина, сімейні турботи, буденність, які-небудь проблеми у відносинах з близькими, одноманітність. Граючи в комп'ютерні ігри, можливо там він знаходить щось чого йому не вистачає в реальному житті.

Причина № 2: Його обмежували в дитинстві. Велика частина хлопчиків в нашому дитинстві, хто не мав вдома комп'ютера - ходили в комп'ютерні клуби та часто батьки карали їх за це, або позбавляли грошей, або можливості відвідувати. Зачаїлася злість і психологічна травма. Якщо ж у нього був комп'ютер, але його обмежували - та ж історія. Тут його провини немає, почасти тут вина його батьків.

Причина № 3: Там є те, чого ви не можете йому дати. Спілкування з онлайн друзями, стратегія, кураж, онлайн ігри дуже затягують. Можливо йому не досить спілкування з Вами, йому хочеться змін, він знаходить у такому разі рішення там.

Причина № 4: Інша жінка. Дуже часто ви не підозрюєте, що ваш чоловік може спілкуватися там з іншою жінкою, яка викликає у нього інтерес більше ніж ви. Тут зовсім не важливо, виглядаєте ви як Клаудія Шифер або Мадонна - тут проблема в мізках. В онлайн іграх дуже багато жінок! Так, це так! А якщо чоловік схильний ненароком сходити "на ліво", заманює його спілкування з іншими дівчатами, бо, що заборонений плід солодкий. І навіть якщо там страшна задротина з прищами в окулярах як у Каті Пушкарьової - ви нічого змінити не зможете, якщо там няшечка і няшечка у спілкуванні, а тут ходите над душею кожен день Ви... Припиняти таке і шукати рішення нижче! А якщо не допоможе - кидайте цього чоловіка, нічого хорошого з таких відносин не вийде, або мучтеся і далі.

Причина № 5: Нічим зайнятися. Ваш чоловік прийшов з роботи, зняв шкарпетки, поїв і бігом за комп? А чим же ще зайнятися? Нудно ж! Пограти полювання! - Тоді це тільки від неробства. Значить він не бачить потреби приділяти увагу іншим питанням в будинку. Як правило, така проблема виникає, коли дружина сама все робить по дому, або була до дружини ще мама, яка готувала, прала і прибирала все сама, а він як "принц" сидів біля комп'ютера.

Причина № 6: Хобби. У каждого здравомыслящего человека есть хобби – кто-то коллекционирует магниты, кто-то делает сувениры, кто-то работает с деревом, кто-то ходит в спорт зал, кто-то на бальные танцы или занимается благотворительностью. Не секрет, что хобби – отличное лекарство от стресса. Но если увлечение превращается в разрушающую манию, страдает не только сам человек, но и близкие ему люди.

Рішення: Є кілька рішень в цих випадках. Перше - запропонуйте вашому чоловікові програти в інші ігри, рольові наприклад :) одягніть костюм покоївки, школярки, медсестри, поліцейської і будь (звичайно не фригідна) чоловік не зможе встояти перед жінкою в такому вбранні! Якщо не любите рольові ігри можна одягнути пеньюар, бодистокинг або просто панчішки. Если уже это не поможет, вы всегда можете прибегнуть в решению номер два. Второе - предложите вашему мужчине поиграть в настольные игры, пригласите друзей, чтобы было больше участников, вы проведете время весело и ваш мужчина не останется равнодушным к такому времяпрепровождению. Если и это не поможет, либо у вас нет друзей. Есть третье решение этой проблемы. Третье - заставьте мужчину занять ваше место! Поставьте его в безвыходное положение. Запишитесь на маникюр, педикюр, к парикмахеру и оставьте его дома самого с детьми, пусть он повозится и поймет как это тяжело делать самому. Велика частина чоловіків після такого випадку починають допомагати по дому дружині, укладати спати дітей - це діє в 70% випадків.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner